Inwestycje

1. Żarów

Osiedle królewskie ogrody jest kompleksem trzech niewielkich kameralnych budynków mieszkalnych, zlokalizowanym w południowej części Żarowa przy ulicy Bolesława Krzywoustego.

Na dużej działce zaprojektowano trzy budynki. W każdym z nich znajdują się mieszkania jedno dwu i trzy pokojowe o powierzchni od około 32 m2 do około 79 m2. Wzdłuż zachodniej granicy zespołu zaplanowano ciąg pieszo jezdny, obsługujący wszystkie budynki.

W pierwszym etapie inwestycji zrealizowaliśmy budynek w którym znajdą się lokale jedno dwu i trzy pokojowe. Termin odbioru budynku został zakończony  w czwartym kwartale 2013 roku Zapraszamy do zakupu mieszkań. Więcej

2. Jaworzyna Śląska

Przedsięwzięcie inwestycyjne w Jaworzynie Śląskiej, to budynek mieszkalno – usługowy, w którym oferujemy 4 lokale usługowe na parterze i 12 mieszkań na pozostałych 3 kondygnacjach. Budynek zlokalizowany jest w centralnej części Jaworzyny Śląskiej przy ulicy Adama Mickiewicza.

Na każdej kondygnacji w części mieszkalnej znajdują się cztery mieszkania dwu i trzy pokojowe o powierzchni od około 38 m2 do około 60 m2.

Na parterze wzdłuż ulicy Mickiewicza zaplanowano 4 lokale usługowe o powierzchni od ok. 43 m2 do ok. 56 m2.

W ramach projektu zaplanowano wykonanie ciągów komunikacyjnych – pieszych i dojazdów oraz parkingu dla samochodów właścicieli mieszkań.

Każde mieszkanie będzie dysponowało samodzielnym miejscem parkingowym dostępnym z drogi dojazdowej wewnętrznej.

Odbiór budynku, zgodnie z planem nastąpił w styczniu 2016 r.. Więcej